Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cucu bau xD !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:45 pm

Cucu bau xD ! Am venit sa va bantui =]]
So , sa incep :
Nume de cod : Morti . Varsta...peste 100 de ani . Sunt un extraterestru de pe Pluto , aterizat pe planeta Terra *mwahahaha >Smile * .
Hobbyuri : sa lenevesc , sa pierd vremea pe forumuri , sa ascult muzica , sa vizionez animeuri si uneori sa citesc manga .
Sunt o mare fana a animeurile , preferatele mele fiind : Kaleido Star , Bleach , FMA , Naruto , Death Note , Fruits Basket , Vampire Knight , Spiral , Slayers , InuYasha , The Melancoly of Suzumiya Haruhi , Hell Girl , Povesti cu fantome si multe altele .
In general ascult rock , formatile mele favorite fiind : Skillet , Three Days Grace , Red Jumpsuit Apparatus, Green day , Jonas Brothers , Nickelback , Kamelot .
Am uitat sa mentionez ca`mi plac foarte mult extraterestrii . Um...stiu ca e cam ciudat , dar cred eu in ei ^^' . Etto...sunt o fire destul de vesela si nebunatica , dar pot fi si foarte serioasa . Imi place sa`mi fac prieteni si sa ma distrez impreuna cu ei .
Cam atata despre mine , nu mai stiu ce sa zic si oricum lenea e mare.... daca aveti intrebari le astept , o sa va raspund la ele .
Bye bye !
Sus In jos
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis



Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Re: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:57 pm

Hellllo
happy posting
bha!
Sus In jos
Misa Amane
Moderator
Misa Amane



Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Re: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:58 pm

Hello , welcome here!!^^
Intrebari nu am pentru ca te cunosc..
Uhm..se pare ca ai ramas la Nagisa si pe acest forum...*...;; )
Well happy posting and have fun!^^
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Re: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:59 pm

Mersi , mersi pentru primire ;Wink .
Si cred co sa raman Nagisa o vreme, incepe sa'mi placa personaju' . Razz
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Re: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 10:01 pm

Hey there^^
Neatza pe forum :X
Have fun Razz
Sus In jos
Misa Amane
Moderator
Misa Amane



Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Re: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 10:08 pm

Nagisa Aoi a scris:
Mersi , mersi pentru primire ;Wink .
Si cred co sa raman Nagisa o vreme, incepe sa'mi placa personaju' . Razz
Ma bucur..e dragutica....si eu tind spre Etoile =]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cucu bau xD ! Empty
MesajSubiect: Re: Cucu bau xD !   Cucu bau xD ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cucu bau xD !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Administrare :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: