Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Virtual room... Just my mind can be alone

In jos 
+2
Nagisa Aoi
Brera Sterne
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 3:47 pm

-Teh..nu e mult.Cam atunci am venit si eu.^^
Sus In jos
Maya

Maya



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 4:06 pm

Maya batu usor la usa
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 5:01 pm

-Intra:).spun eu zambind <_<.
Sus In jos
Maya

Maya



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 5:03 pm

Fata apasa usor pe clanta si intra incet privindu-i pe fiecare pe rand
-Salut.Eu sunt Maya
spuse aceasta in cele din urma
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 5:10 pm

-Salut Maya...intra Smile si i-a loc ^_^.
Sus In jos
Maya

Maya



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 5:59 pm

-Da..Tu esti?
spuse fata zambind in timp ce se aseza
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 6:24 pm

-Bry-kun...nice to meet you:)
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 6:26 pm

"Uuu...lume noua ! " Gandi aceasta , ridicandu-se de pe pat si mergand in fata Mayei .
-Salut ! Eu sunt Nagisa ! Tu esti Maya.nu?
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 6:34 pm

-Etooo...Maya doresti ceva de baut?
Sus In jos
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:42 pm

-Maya.. hello ^^
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 8:29 pm

Yuumin batu usor la usa.
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 8:44 pm

M-am ridicat si am mers iar la usa si am deschis-o ...
-SaLUT Smile
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 8:45 pm

Yuumin il privi atenta, apoi zambi cald.
-Buna...
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 8:55 pm

-Eu sunt Kiro...tu cum te numesti ?
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 8:59 pm

-Incantata Kiro...eu sunt Yuumin, spuse fata intrand in camera si uitandu-se fascinata in jur.
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:00 pm

-Doresti ceva de baut si de mancat?
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:01 pm

-Un cola te rog...spuse fata.
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:14 pm

-Bine...am mers in bucatarie si am adus o sticla de 0,5 l de Cola... poftim.
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:15 pm

-Neh...multumesc..spuse fata deschizand sticla.
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:16 pm

-Voi fetelor nu ziceti nimic?
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:17 pm

-A..scuze , ma gandeam la ceva.Raspunse Nagisa.
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:18 pm

-Chiar asa...ce-i cu linistea asta?
Sus In jos
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:18 pm

-Un.. scuze.. ma uitam la ceva xD
Sus In jos
Yuumin

Yuumin



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:19 pm

Yuumin se aseza langa Kyky.
-Kyky draga, da ce mai faci?Very Happy
Sus In jos
Brera Sterne

Brera Sterne



Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:19 pm

-Uh...am oftat eu ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Virtual room... Just my mind can be alone   Virtual room... Just my mind can be alone - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Virtual room... Just my mind can be alone
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kanan's room
» Room number 2
» Maya`z RooM
» Hero's room
» Yuumin's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Hotelul :: Camera baietilor-
Mergi direct la: