Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Camera 666...come in if you dare

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:30 pm

AM privit-o pe Nagisa..ochii imi erau glaciari
-Nimic..
M-am ridicat din pat parasind camera
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 6:32 pm

-Shinisuke...ii sopti ea numele atat de incet incat sa nu auda .
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 6:39 pm

Eram in baie aplecat deasupra ghiuvetei....in apa ce era in ea se putea observa sangele ce-mi curgea din gura
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 6:40 pm

Nagisa era ingrijorata in privinta fratelui ei si merse dupa el in baie.Se apropie de el , dar cand vazu sangele se dadu doi pasi in spate speriata.
-Ce s'a intamplat ?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 2:15 pm

''Nagisa!''
-Nimic...
Spun eu inchizandu-mi ochii
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 8:57 pm

-Ce e cu sangele ala?Frate, nu ma minti! Te rog.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 3:50 pm

Am privit in dreapta mea
-Nu este nimic...m-am taiat atata tot....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 666...come in if you dare   Camera 666...come in if you dare - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Camera 666...come in if you dare
Sus 
Pagina 8 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Hotelul :: Camera baietilor-
Mergi direct la: