Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 4 pereti si mobila

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Onde Calyope

Onde Calyope



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 2:51 pm

Stinse tigara si se intinse pe canapea. PRivi afara
"Innorat" ofta indelung dand drumul la tv
"Cum ma gandeam, nimic interesant"
Sus In jos
Maya

Maya



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:14 pm

Maya intra in sufragerie cu un carnetel si un creion in brate.
Se aseza pe un fotoliu si deschise carnetul,neatenta la ceea ce o inconjura
Sus In jos
Onde Calyope

Onde Calyope



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:15 pm

Ourmari cu coada ochiului cateva clipe, insa nu spuse nimic. Isi puse mana sub cap si continua sa butoneze telecomanda
Sus In jos
Maya

Maya



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:17 pm

Fata tresari usor observand ca nu era singura.Isi ridica doar ochii,restul fetei ramanand acoperita de coperta
-Hm..salut!Nu cred ca am avut ocazia sa ne cunoastem...eu sunt Maya
Sus In jos
Onde Calyope

Onde Calyope



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:21 pm

Nu se misca, isi indrepta doar pipila catre directia fetei. O privi usor taios cu o melancolie ciudata cu coada ochiului
-Calyope, sua Elizabeth cum imi spune lumea
Sus In jos
Maya

Maya



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:28 pm

-Incantata!spuse fata zambind copilarese si cufundandu-si din nou privirea
Sus In jos
Onde Calyope

Onde Calyope



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:40 pm

-Da sigur, deasemenea. Casca indelung si-si aprinse alta tigara
Sus In jos
Rioniki Clio

Rioniki Clio



4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 6:26 pm

Am intrat in sufragerie cu pasi mici in urma mea venind o mata.M-am dus langa fereastra privindule pe cele 2 fete.
Sus In jos
Continut sponsorizat





4 pereti si mobila Empty
MesajSubiect: Re: 4 pereti si mobila   4 pereti si mobila Icon_minitime

Sus In jos
 
4 pereti si mobila
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Hotelul :: Sufrageria-
Mergi direct la: