Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rioniki Clio

Rioniki Clio



Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Empty
MesajSubiect: Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi   Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 6:14 pm

Buna...Ma numesc Roxana,am 13 ani....si sunt din Bucuresti. Asha...Porecla mea este Poto din cauza portocalelor..si mai am si alte porecle dar alea mi le zic numai parintii.
Culorile favorite sunt albastrul,verdele si movul,dar pe primul loc ramane albastrul.
Hmm...ce sa mai zic?Sunt o fire cam nebuna uneori...normal,doar sunt si eu inebunita...De cateva ori inebunita dupa baieti datorita prietenei mele,care ma face sa vorbesc si s ama uit tot timpul dupa baieti.
Nu-mi place s aies in evidenta,mai alers la scoala.Si asa colegii nu ma suporta...
Ascult cam orice gen de muzica in special hip-hop si urasc manelele si popularele.
Cel mai mult si mai mult imi place sa ascult muzica,mi-am facut si program,dimineata,la pranz si seara.Nu exista zi in care sa nu ascult sau sa visez cu ochii deschisi(mai ales in timpul orelor).
Nu pot sa stau cu nasu in carte mai mult de 5 minute fara sa ma uit si pe pereti sau sa ma gandesc la altceva.
Imi plac cainii si felinele..O..si sunt zodia Leu.
Bun..cam atata a fost.Sper sa-mi fac prieteni si......daca aveti intrebi..punetile. Razz
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi   Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 6:23 pm

Hey Roxana ! Bun venit pe forum !
Sper sa ne imprietenim....and have fun!
Sus In jos
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis



Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi   Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 7:10 pm

hello.. happy posting
and have fun
Sus In jos
Continut sponsorizat





Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi   Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi Icon_minitime

Sus In jos
 
Feritiva cozile,Poto sar putea sa va calce nitel pe nervi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Administrare :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: