Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Timpul pentru cumparaturi! ^.^

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 10:53 pm

-Pentru putin.Si..am o surpriza pentru tine,dupa ce platim astea
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 10:57 pm

-Serios?Ce surpriza?Intreba ea mirata.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 10:59 pm

-Daca ti-as spune nu ar mai fi surpriza
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:02 pm

-Oh..bine. M'ai facut asa curioasa...!
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:03 pm

Dupa ce am platit si am iesit din magazim am luat-o de mana indreptandu-ne spre o bijuterie
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:08 pm

Nagisa il urma , curioasa unde o va duce.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:09 pm

AM intrat in magazin vorbind cu vanzatoarea
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:09 pm

Nagisa se uita la niste bijuteri
"SUnt superbe..!"
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:11 pm

M-am intors la Nagisa avnd in mana o cutie de colier.I-am dat-o lui Nagisa
-Pentru tine surioara
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:12 pm

Nagisa priiv cutia apoi o desfacut .
-Shinisuke..e superb ! Nu trebuia sa'mi iei asta...
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:13 pm

In cutie era un colier din perle cu noante purpurii.Perle foarte rare
-Il meriti soro
Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 01188


Ultima editare efectuata de catre Shinsuke in Sam Mar 28, 2009 11:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:21 pm

-E superb ! Zise ea luandu-l in mana.
-Poti te rog sa mi-l pui?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:21 pm

-Sigur.
AM luat colierul dandu-i parul la o parte si i l-am pus
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:28 pm

-Arigatou ! Imi place la nebunei ! Zise aceasta vesela, daruindu-i un pupic pe obraz fratelui ei.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:28 pm

-Stiam ca o sa-ti placa
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:31 pm

-CUm sa nu'mi placa? Iubesc acest colier.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:31 pm

-A fost facut special pentru tine separe
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:32 pm

-Mersi...Am sa'l pastrez vesnic !
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:33 pm

-Ma bucur sa aud asta
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:34 pm

-Bun, acum ce face?Mergem sa mancam ceva ? Imi e cam foame..
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:34 pm

-Sigur,si mie imi este foame
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:42 pm

-Sa mergem ! Nagisa il lua de mana mergand cu fratele ei spre un restaorant din mall.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:44 pm

Mana ei era atat de calda.Semana cu mama ei
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:46 pm

In curand cei doi ajunsera la restaorant.
-Hai sa ne asezam la masa ceea ! Spuse ea aratand catre una.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:48 pm

-Sigur,e buna
Sus In jos
Continut sponsorizat





Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Timpul pentru cumparaturi! ^.^
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» La cumparaturi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Orasul :: Mall-
Mergi direct la: