Anime-Love-Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime-Love-Hotel

Anime-Love-Hotel
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Timpul pentru cumparaturi! ^.^

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:49 pm

Nagisa o lua nainte si se aseza la acea masa.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:50 pm

M-am asezat si eu in fata ei
-Ce vrei sa comanzi?
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:51 pm

-Um..cred ca vreau o pizza.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:52 pm

-Si eu voi lua una..cu multa mozzarela
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:56 pm

-Bine..
Cand chelnerul veni Nagisa ii zise ce vor comanda.
-A..si sucuri nu luam?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:56 pm

-Vreau natural de cirese
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:58 pm

-Si eu de capsuni.
-imediat ! Spuse chelnerul plecand sa dea comanda.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:59 pm

-Mi-a placut ziua de azi
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:02 am

- Si mie , foarte mult ! Iar colierul asta,, e superb.M'am indragostit de el.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:03 am

O priveam avand pe buze un zmabet cald
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:04 am

"Shinisuke nu zambeste mereu asa...dar imi place cand il fac sa rambeasca!" Isi zise ea privindu-l.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:06 am

Tocmai primisem un mesaj
-Doamne..baietii astia
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:06 am

-Ce s'a intamplat, fratioare?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:09 am

-Nimic important..baietii vor sa ieism in seara asta
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:10 am

-A..bine ! Atunci, cred ca ar trebui sa mergi cu ei. Zise Nagisa zambind.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:11 am

-Nu,nu am chef azi
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:15 am

-De ce?Nu ai mai iesit cu ei de mult..
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:08 pm

-Sincer,cand ma gandesc ca va trebui sa fac cunostinta cu nu stiu ce fete ma ia raul din start
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:09 pm

-Pentur ca se vor da toate la tine?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:10 pm

-Exact.Si nu-mi place asta
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:11 pm

-Pentur ca esti cu Kyky , nu ? Da, te intaleg..
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:15 pm

-Intocmai.Nu vreau sa-i ranesc sentimentele
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:16 pm

-Te intaleg. Spuse Nagisa luand o gura de suc cu paiul.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:17 pm

-Apropo,tu de cand sti asta?
Sus In jos
Nagisa Aoi

Nagisa Aoi



Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:18 pm

-De vreo zi asa.. de ce ? Nu trebuia sa stiu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Timpul pentru cumparaturi! ^.^   Timpul pentru cumparaturi! ^.^ - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Timpul pentru cumparaturi! ^.^
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» La cumparaturi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Love-Hotel :: Orasul :: Mall-
Mergi direct la: